کسب درآمد از شبکه اجتماعی فیس نما

مرجع کسب درآمد اینترنتی در ایران

کسب درآمد از شبکه اجتماعی فیس نما

۴,۷۵۷ بازديد
کسب درآمد از شبکه اجتماعی فیس نما

به منظور کسب درآمد از شبکه اجتماعی تا این لحظه راههای متفاوتی ارائه شده است اما این بار سایت فیس نما امکاناتی جالب را برای کاربران خود تدارک دیده که در آن می توان بعد از عضویت در سایت بسیار ساده از طریق دیدن تبلیغات همانند سایت های کلیکی به کسب درآمد پرداخت.

نحوه کسب درآمد از شبکه اجتماعی فیس نما

برای کسب و کار اینترنتی بدین شیوه بعد از ثبت نام از طریق لینک زیرین و ورود به حساب خود از قسمت تبلیغات کلیکی بر روی زیر منوی مشاهده و کسب درآمد کلیک کنید با ورود به این بخش شما با صفحه ایی مواجه خواهید شد که می تواند به عنوان میز کار شما در فیس نما باشد.

در بخش نخست این میز کار، مجموع درآمد کسب شده، موجودی و تعداد زیرمجموعه قرار دارد و برای دریافت مبلغ کارکرد خود می بایست از همین بخش اطلاعات بانکی خود را از طریق لینک موجود بدرستی ثبت کنید، حداقل میزان برداشت از سایت فیس نما 10000 تومان است.

در قسمت بعد اثبات آخرین پرداخت های سایت را می توانید ببینید، لینک اختصاصی زیر مجموعه گیری شما در ادامه همین بخش قابل دسترس خواهد بود، در انتهای همین صفحه کلیدی سبز رنگ با عنوانبازدید خودکار قابل روئیت است که با فشردن آن به شرط باز بودن پاپ آپ در مرورگر خود (ترجیحا گوگل کروم) به صورت اتوماتیک و تنها با کلیک های خود می توانید گاها تا 1000 تومان در روز درآمد داشته باشید، گفتنی است به صورت دستی هم می توان تبلیغات را مشاهده نمود.

نحوه کسب و کار با این سایت ساده است و  هم نکات نیز خدمتتان ارائه شد، فقط توجه داشته باشید برای درآمد بهتر حتما سعی کنید سایت را از طریق لینک اختصاصی به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید.


مانیتورینگ: در حال پرداخت
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.